Řízená předporodní meditace Online

Meditace, hluboká relaxace, s prvky hypnoporodu, vizualizacemi, dýcháním, i praktické pokyny přispívající klidnému, vědomému a zdravému porodu.

Řízená meditace online je určena pro všechny budoucí maminky v průběhu celého těhotenství, pro pravidelné opakování a upevňování dovedností k přirozenému porodu, pro mentální a psychickou přípravu, vědomou práci s tělem, dechem, relaxací svalů nejen dna pánevního, pro komunikaci s miminkem, pro celkovou pohodu a sebeujištění.

Mnoho budoucích maminek – mé klientky mne vybízí, abych vytvořila něco, co vás může před porodem pravidelně provázet, připomínat, uklidňovat a ujišťovat, říkají, že mám velmi podmanivý a laskavý hlas, který dodává pohodu a pocit bezpečí.

Dlouho jsem zvažovala, jak a zda vůbec… a vymyslela jsem formu kombinované, řízené meditace s hloubkovou relaxací, mnoha prvky hypnoporodu, dechových cvičení, vizualizací, afirmací, pozitivního myšlení a další užitečné techniky, které pro zklidnění a ujištění během těhotenství a přípravu k přirozenému, vědomému a zdravému porodu, nesmírně pomohou.

Klientky do mých kurzů někdy váží dalekou cestu z různých koutů naší země, jiné maminky po absolvování praktické přípravy k porodu chtějí opakování. Prostřednictvím této formy přípravy on-line se bude možné jednou za měsíc připojit na Google Meet (dostanete elektronickou přihlášku na svůj e-mail) a nechat se unést do virtuálního světa ke svému miminku a porodu.

Všechny víme, jak pravidelná praxe těchto metod může pomoci zvýšit sebedůvěru, lepší pochopení vlastního těla, intenzivnější propojení s miminkem, pocitu efektivnější sebekontroly během porodu a v neposlední řadě i sebeujištění, že porod dobře zvládnu.

Jak bude probíhat našich společných 60 min online?

Reference

Jste takovej můj pilíř

Simonko, moc děkuji za všechno info, za to, co pro nás všechny děláte, jste takovej můj pilíř, kterého se hodlám držet a nečíst další “internety” akorát mne to jako prvorodičku mátlo a byla jsem víc nervozní , než v klidu.

Děkuji N.

Hlásím, že jsem krásně rozkojená :o)

Simonko, jen hlásím, že jsem krásně rozkojená :o), malý přibývá a dnes nás pouští.

V tuto chvíli není poradna třeba, ale kdyby se něco změnilo, ozvu se.

Ještě jednou moc děkuji za kurzy, které jsem u vás absolvovala i následné rady, skutečně to pomohlo a všude vás doporučuji dál :o)

Cítila jsem se po kurzu krásně informovaná

Simonko, moc děkujeme, Cítila jsem se po kurzu krásně informovaná a všechno šlo v porodnici tak krásně, že jsme z toho s manželem byli úplně dojatí. Každá jedna sestřička byla na šestinedělí nápomocná a užívali jsme si, jak tam o nás pečovali na Bulovce.

Naší E. je týden a je úžasná, Někdy pozlobí bříško, kojím celou dobu. Ještě jednou velké díky a dneska jsem objednala ještě kojící polštář KOJKOJ,

Zažít opravdu přirozený porod...

Simonko, kdybyste tam se mnou nebyla, nikdy bych nemela možnost zažít opravdu přirozený porod, bez jakéhokoliv zásahu, sama bych to nikdy nezvládla. Maximalní důvěra ve vás a v to, co mi říkáte….. to bylo vážně neuvěřitelné…….za to vám nikdy nepřestanu být vděčná!

Ještě jednou MOC děkuju!

Soňa

Když se Tedíček narodil, pamatuji si jen to nejhezčí

Ještě jednou Vám chci poděkovat za velkou pomoc při porodu. Díky Vám se mi nepříjemné chvíle podařilo zvládnout bez úhony a pamatuju si jen to nejhezčí, když se Tedíček narodil:)

Moc děkuji!
Mějte se moc pěkně
Lenka

Pamatuju si jen to nejhezčí, když se Tedíček narodil

Dobrý den Simono,
Posílám Vám slíbenou fotku a fotku Teodorka, když jsme si ho vezli domu:)
Ještě jednou Vám chci poděkovat za velkou pomoc při porodu. Díky Vám se mi nepříjemné chvíle podařilo zvládnout bez úhony a pamatuju si jen to nejhezčí, když se Tedíček narodil:)
Moc děkuji!
Mějte se moc pěkně
Lenka

Aktuální termíny Online kurzu

Jak se přihlásit k účasti on-line kurzu?

  1. Na základě vaši registrace v tomto systému pro vás vytvořím elektronickou pozvánku na Google Meet, která vám přijde na váš e-mail.
  2. Vy se v danou chvíli ke mně na Google Meet připojíte ze svého přístroje, kdekoliv se budete nalézat.
  3. Ověříme a doladíme ideální přenos.
  4. Po ukončení řízené meditace vám popřeji příjemný večer a rozloučím se s vámi.


Řízená meditace je pouze ONLINE.

Platba 600 Kč za osobu.
Během platby je nutné uvést Variabilní symbol objednávky.