Dula

Dula je oporou nastávající maminky. Mým cílem je, aby se rodící maminka v rámci daných možností cítila dobře, klidně, bezpečně, respektovaná, podporovaná a láskyplně vedená. 

Po celou dobu se maximálně snažím maminkám zajistit ideální podmínky k porodu, přijetí miminka i prvnímu přiložení k prsu. 

Jako dula jsem v nepřetržité pohotovosti od 37. až 41. týdne těhotenství. Po celou dobu jsem vám k dispozici na telefonu, abyste se mohlyna cokoli zeptat a poradit se.  Jsem přítomná během celého průběhu porodu. Zajišťuji a v rámci možností poskytuji veškerý komfort rodičce i jejímu partnerovi. Ženě pomáhám fyzicky, psychicky i emočně, z dynamiky porodu vyvozuji, co je třeba.  a . Obavy a starosti budete moci nechat na mě – vy se zatím můžete soustředit na to nejdůležitější, vaši psychickou pohodu a příchod miminka na svět. 

Díky svému zdravotnickému vzdělání vám vysvětlím vše potřebné. Zároveň však kombinuji hypnotechniky s vizualizacemi a mentálním nastavením mysli, relaxační a úlevové techniky, akupresuru a aromaterapii. S rodičkou prodýchávám, povzbuzuji, uklidňuji a utěšuji. 
Nejčastěji ženy doprovázím v Praze do ÚPMD, FN Vinohrady, FN Motol, FN Bulovka, do mimopražských porodnic spíše výjimečně. 

Někdy mne ženy žádají také o doprovod k císařskému řezu.

Praktické informace

Cena za služby duly je 17 000 Kč.

4 000 Kč se platí jako nevratná záloha, před 37. týdnem těhotenství, 13 000 Kč se doplácí po porodu.

Reference

Zažít opravdu přirozený porod...

Simonko, kdybyste tam se mnou nebyla, nikdy bych nemela možnost zažít opravdu přirozený porod, bez jakéhokoliv zásahu, sama bych to nikdy nezvládla. Maximalní důvěra ve vás a v to, co mi říkáte….. to bylo vážně neuvěřitelné…….za to vám nikdy nepřestanu být vděčná!

Ještě jednou MOC děkuju!

Soňa

Když se Tedíček narodil, pamatuji si jen to nejhezčí

Ještě jednou Vám chci poděkovat za velkou pomoc při porodu. Díky Vám se mi nepříjemné chvíle podařilo zvládnout bez úhony a pamatuju si jen to nejhezčí, když se Tedíček narodil:)

Moc děkuji!
Mějte se moc pěkně
Lenka

Rozhodnutí mít vás u porodu považuji za jedno z nejlepších ve svém životě

Byla jste naprosto skvělá, moje rozhodnutí mít vás u porodu považuji za jedno z nejlepších ve svém životě.
Za váš doprovod Vám budu dlužná nefinančně nesmírně i nadále, z porodnice nás pustili, statečně plně kojíme a Kryštůfek je spokojený a je úplně úžasné miminko.

Pamatuju si jen to nejhezčí, když se Tedíček narodil

Dobrý den Simono,
Posílám Vám slíbenou fotku a fotku Teodorka, když jsme si ho vezli domu:)
Ještě jednou Vám chci poděkovat za velkou pomoc při porodu. Díky Vám se mi nepříjemné chvíle podařilo zvládnout bez úhony a pamatuju si jen to nejhezčí, když se Tedíček narodil:)
Moc děkuji!
Mějte se moc pěkně
Lenka

Chvílemi jste mi byla maminkou, chvíli blízkou přítelkyní

Dobrý den, Simi,
od porodu Viktorky na Vás pořád myslím a děkuji za všechny telefonické konzultce ohledně kojení. Viktorka se má báječně, chutná jí (5150g), i když stále blinká. Už jsem si ale zvykla. Je to statečné a hodné miminko.

Chtěla jsem Vám napsat, jaký byl pro mne porod Viktorky úžasný (i když tryskový zážitek). Ale hlavně jsem Vám chtěla poděkovat za ty nádherné chvíle, které jsme spolu mohly strávit po porodu. Díky za podporu a péči a všechna Vaše slova. Chvílemi jste mi byla maminkou, chvíli blízkou přítelkyní. Těžko se mi to popisuje, ale doteď cítím ten klid a spokojenost v duši, kterou jsem cítila i před měsícem a půl.
Martina

Zjistuji, ze na porod budu vzpominat jako na tu snadnejsi vec

Zdravime Vas s Emilkou,

doma se zzivame s novym clenem rodiny a zjistuji, ze na porod budu vzpominat jako na tu snadnejsi vec. Chtela jsem Vam jeste jednou podekovat za to, jaka jste u porodu byla a podporovala me az do konce, kdyz uz jsem to sama vzdavala. Jsem moc rada, ze jsem Emilku vytlacila z poslednich sil, ze jsem to dokazala. Opravdu uz jsem to vzdavala, zvlast kdyz me porodni asistentka neustale peskovala, ze tlacim spatne, ackoliv jsem delala to nejlepsi, co jsem mohla.
Jinak krasne kojime, Emilka je uz na sve porodni vaze (a ja na sve predtehotenske). Prvni navstevu pediatra jsme taky zvladly na jednicku.
Dekuji Vam, Simono, za porod a za Emilku a preji Vam at mate spoustu dalsich spokojenych maminek a miminek
Vendula Stankova

Rezervovat konzultaci k asistenci duly u porodu

Pro domluvení konkrétního termínu mě prosím kontaktujte skrz formulář níže. Ozvu se vám co nejdříve zpět.

Cena za služby duly je 17 000 Kč.

4 000 Kč se platí jako nevratná záloha, před 37. týdnem těhotenství, 13 000 Kč se doplácí po porodu.